• Power FEST 0,75L

58.00
szt. Do przechowalni
POWER-FEST to silny preparat do usuwania tłuszczu, przeznaczony do czyszczenia powierzchni. Jego intensywna formuła skutecznie usuwa brud i tłuszcz, co sprawia, że jest idealnym środkiem czyszczącym do stosowania na różnego rodzaju powierzchniach wewnątrz pomieszczeń i w przestrzeniach publicznych.
SPOSÓB UŻYCIA: Przed zastosowaniem produktu dokładnie wstrząsnąć i nanieść go na powierzchnię. Pozostawić na niej nie dłużej niż 3 minuty, a następnie przetrzeć wilgotną szmatką i dokładnie spłukać wodą. Pamiętaj, że nie powinno się stosować tego środka na powierzchniach aluminiowych. Jeśli chcesz go użyć do celów innym niż te wymienione, zalecamy wykonanie wcześniejszego testu na niewielkiej powierzchni.
WYDAJNOŚĆ: 750 ml - 50 m²

POWER-FEST FAT CLEANER to intensywny środek czyszczący, zalecany do twardych powierzchni, który doskonale radzi sobie z czyszczeniem brudu i tłuszczu. Idealnie nadaje się do czyszczenia wszystkichpowierzchniwewnątrzpomieszczeńiprzestrzenipublicznych itp.

APLIKACJA

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Dozować produkt na powierzchnię. Pozostawić na maksymalnie 3 minuty. Przetrzeć wilgotną szmatką i dokładnie spłukać wodą. Nie stosować produktu na powierzchniach aluminiowych. W przypadku zastosowania w innym celu niż wymienione, należy wcześniej wykonać próbę wstępną.

OPAKOWANIE

Spray pack 750 ml / 50 m2

PRZECHOWYWANIE

Stabilność przechowywania 1 rok w oryginalnie zamkniętych pojemnikach w temperaturze od +10°C do +25°C.

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA

Ostrzeżenie: Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są obecne i można je łatwo usunąć. Kontynuować płukanie.Nosić rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. Natychmiast wezwać OŚRODEK ZATRUĆ/lekarza. Jeżeli potrzebna jest pomoc lekarska, należy mieć pod ręką opakowanie produktu lub etykietę. Zawiera: ETHANOLAMINE

 

informacje 4

informacje 5